Všechny kategorie

Ultramaríny

Ultramarínová modrá je anorganický pigment, jehož barva byla systémem Color Index System klasifikována jako Pigment Blue 29 / CI 77007. Chemicky jde o aluminiumsulfosilikát sodný. Tento pigment je syntetická forma minerálu zvaného lazurit.

Ultramarínová modrá má čistý a jasně načervenalý modrý odstín. Díky tomu se Ultramarine Blue liší od jakéhokoli jiného modrého pigmentu na trhu a díky této skutečnosti je velmi atraktivní.

Kromě tohoto velmi specifického červeno-modrého odstínu je Ultramarine Blue vynikajícím bílým korektorem, který neutralizuje nažloutlé odstíny. Tento bělící efekt je široce oceňován v mnoha oblastech použití.
20190403102322984 副本 副本

Ultramarínová fialová je anorganický pigment, jehož barva byla systémem Color Index System klasifikována jako Pigment Violet 15 / CI 77007. Chemicky jde o aluminiumsulfosilikát sodný.

Ultramarínová fialová poskytuje velmi specifický fialový odstín, který je velmi ceněn jeho jasem. Jeho účinnost jako bílého korektoru je také velmi využívána k neutralizaci nažloutlých plastů a povlaků.

DOTAZ